Ana sayfa

OWO INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8

OWO INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

OWO ULUSLARARASI TİCARET CO

Changzhou OWO uluslararası ticaret Co, Ltd üç üretici tarafından 2017 yılında ana ürünlerimiz kuruldu: DC motor sürücüleri ve kontrolörleri, fırçasız DC su pompaları, endüstriyel elektrikli ürünler ve otomotiv parçaları ve aksesuarları.

Ürünlerimizin% 60'ı Üretim odaklı kurucularımız tarafından üretilmekte, ürünlerimiz güçlü teknik destek ile istikrarlı ve güvenilir bir performans sergilemektedir, bu nedenle müşterilerimize rekabetçi gelişme kabiliyetine sahip kapsamlı ürün çözümleri sunabilmekteyiz. biz kendi süper çekirdek teknolojisi ve olgun ürün hattı var, hatta kendi OEM kontrol mikroçip var. OWO ürünlerinin çoğu doğrudan üreticilerden (kurucularımız) geldiğinden, ürünlerimiz daha rekabetçi fiyatlandırma, daha güçlü geliştirme yeteneği, daha hızlı yanıt ve profesyonel hizmettir.

OWO'nun amacı , üreticilerin birleşik denizaşırı pazarlama yönetimi için avantaj kaynaklarını birleştirmesi ve profesyonel hizmet sunmasıdır. Uluslararası işletme departmanı, mühendislik departmanı, satın alma departmanı, kalite kontrol departmanı, lojistik departmanı ve finans departmanı dahil olmak üzere 6 fonksiyonel departmana sahibiz, bu yüzden tamamladık. Yönetim sistemimiz ve güvenilir ürünlerimizi müşterilerimizin beklentilerinden daha memnun kılmak.


OWO'nun avantajı:

güçlü Ar-Ge yeteneği, yetenek yönetimi, operasyon yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, pazarlama geliştirme.


güçlü Ar-Ge yeteneği :
biz 8 profesyonel sınıf mühendis var 2 elektronik harware mühendisleri, 2 elektronik yazılım mühendisleri, 2 elektrik mühendisi ve 2 ürün mühendisi bizim güçlü techincal destek olmak. Biz geniş endüstriyel elektronik ürün geliştirme sunuyoruz.

Yetenek yönetimi:

Yetenekleri özümseyin, yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz, yeteneklerinizi geliştirin yetenek yönetimimiz için en önemli hedefimizdir, Farklı gelişim dönemlerinde çeşitlendirilmiş yetenek gereksinimlerini karşılarız. Ekip üyelerimize geniş bir gelişim alanı ve platformu sağlarız.


Operasyon Yönetimi

Organizasyon yönetimi:

Düz organizasyon yapısı ve iş birimi yapısı, müşteri yararına yüksek verimlilik.

Üretim kalitesi yönetimi:

ISO kalite yönetim sistemi. Sıkı iç kalite kontrolü ile, ürün kalitesinin uluslararası standarda uymasını ve rakiplerimizin çok ötesinde olmasını sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz için rekabet avantajı yaratıyoruz.

Spot besleme modu:

Ürünlerimizin çoğu, hızlı hareket eden ürünlerin kullanıma hazır teminini sağlamak için stoktan, 2000 metrekarelik depodan temin edilebilir. Müşterilerin teslim sürelerini kısaltmasına ve fırsatı yakalamalarına yardımcı olmak için yüksek verimli lojistik

Tedarik zinciri yönetimi:

Profesyonel tedarik zinciri sistemi:

tedarikçi denetim ve değerlendirmesinde zengin deneyim. tedarikçi denetiminde pratik deneyim, güçlü sektörler arası entegrasyon yeteneği. Müşterilerin çeşitlendirilmiş taleplerini karşılamak ve müşterilere çok çeşitli endüstriyel ürün çözümleri sunmak. En gelişmiş ve gelişmiş teknolojiye dayalı bulmak zor ürünleri sunmak.

Bol ürün kategorileri:

Dikey entegrasyona ve yatay entegrasyon ürün serisine bağlı kalın.

Güçlü teknik destek: Yeni ürünlerin geliştirilmesi için çok sayıda Ar-Ge fonuna yatırım yapıyoruz. Güçlü tersine tasarım kabiliyeti ve diğer rakiplerin çok üstünde teknik gereksinimler sayesinde, üreticilerimizden (kurucularımız) gelen güçlü teknik desteği yavaş yavaş geliştirdik.

Pazarlama Yeteneği:

Global pazarlama kabiliyeti: Satış ekibi üyelerimiz ürün bilgisi ve işlem konusunda deneyimlidir, tüm ekip üyelerimiz pozisyonlarında profesyonel ve saygılıdır.

Pazar tahmin yeteneği: Müşteri taleplerini yönlendirin ve müşterilerin pazar payını kazanması için fırsatlar yaratın.

OWO international: W şapka giydirmeyi tercih ediyor

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : OwO

No. Çalışanları : 20~80

Yıllık satış : 5000000-6000000

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

OWO INTERNATIONAL, 2017 yılında üç imalatçı işletme tarafından VC ortak girişim şirketidir. 8 yıldan fazla deneyime sahip komple bir yönetim sistemine ve olgun üretim hattına sahibiz. OWO INTERNATIONAL, kaynakların entegrasyonu, merkezileştirilmiş pazarlama teşviki ve profesyonel iş yönetimi konularına odaklandı, müşteriye güvenilir ürünler ve verimli kaliteli hizmet deneyimi sağladı.

OWO: En İyileştirilmiş Olanı Sunmak

Gelecekte, histroy ağacımızda değerli müşterimiz olacaksınız.

Firma Servisi

Araştırma & Geliştirme:

OWO mühendisleri ve teknisyenleri, fırçasız DC motor sürücüleri ve kontrolörleri, step motor sürücüleri ve kontrolörleri, fırçasız DC motor ürünleri, özel endüstriyel güç kaynağı, otomobil elektronik ürünleri ve diğer otomatik kontrol çözümleri gibi endüstriyel elektronik ürünlerin geliştirilmesinde deneyimlidir.

Kalite güvencesi

OWO, ISO 9001 şartlarına uygun bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.

Her baskılı devre kartı montaj veya teslimattan önce test edilecektir.

Müşteri Çözümleri

Müşterilerimiz, yenilikçi ve gelişmiş çözümler talep eden zorlu gereksinimlere sahip OEM'lerdir.

sistem çözümü, donanım ve yazılım tasarımını kontrol eden tam otomatik makine tasarım çözümü sunuyoruz.

Şirket takım

biz 8 profesyonel sınıf mühendisleri, güçlü techincal desteği olarak 2 elektronik harware mühendisleri, 2 elektronik yazılım mühendisleri, 2 elektrik mühendisi ve 2 ürün mühendisi var. biz geniş endüstriyel elektronik ürün geliştirme sunuyoruz.

biz uluslararası işletme departmanı, mühendislik departmanı, satın alma departmanı, kalite kontrol departmanı, lojistik departmanı ve finans departmanı da dahil olmak üzere 6 fonksiyonel departman var, bu yüzden müşterilerimizi beklenenden daha fazla memnun etmek için komple yönetim sistemi ve güvenilir ürünler var.

İlgili kişi

Adres: No.8 Tianshan yolu, Changzhou şehri, Jiangsu, Çin

Fabrika adres:No.28 Shunyuan yolu, Changzhou şehri, Jiangsu, Çin ve No.1199 Yunpin yolu, Jiading bölgesi, Şangay, Çin